مراقبت، تغذیه، بیماری و موارد اورژانسی در نوزادان دام‌های کوچک

پوستر

مدرس دوره

دکتر نوشین درخشنده

مشخصات

معرفی دوره

(توجه: برنامه قبلاً در وبسایت VMBSA برگزار شده و این آموزش تفاوتی با کارگاه قبلی ندارد.) با توجه به این‌که بخش قابل توجهی از مرگ‌ومیر را نوزادان تشکیل می‌دهند، در این کارگاه تلاش می‌کنیم نکاتی پیرامون نگهداری، تغذیه، علل مرگ و نحوه‌ی برخورد با این موارد را مورد بررسی قرار دهیم تا از درصد قابل توجهی از مرگ‌ومیر در نوزادان دام‌های کوچک، پیش‌گیری به عمل آید.

محتوای وبینار

ثبت‌نام چی؟

اگر قبلاً توی وبینار ثبت‌نام کردی، کافیه به حساب کاربریت وارد بشی. در غیر این صورت، همین الان حساب کاربریت رو بساز و دوباره به همین صفحه مراجعه کن تا با هم فرایند ثبت‌نامت رو کامل کنیم :)
از همراهیت با آکادمی دامپزشکی ممنونیم!

انتقاد کن. پیشنهاد بده. نظرت رو بنویس!

تیم پشتیبانی آکادمی، تک تک پیام‌های شما رو می‌خونه و سعی می‌کنه ایرادات رو در برنامه‌های بعدی برطرف کنه. تازه؛ پیامای شما، قوت قلب تیم نوپای ماست!

انجمن‌های علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم آکادمی دامپزشکی و صاحبان آن است. کپی‌برداری از محتوای تولیدی این مجموعه بدون کسب مجوز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مشکلی داری؟ باهامون تماس بگیر.

سایت ما هنوز دوران نسخه‌ی اولیه رو می‌گذرونه و ممکنه توی بعضی قسمت‌ها سردرگم بشی یا به مشکل بر بخوری. تیم پشتیبانی ما آماده‌ست تا به هر سؤالی پاسخ بده و مشکلت رو در اسرع وقت حل کنه.

منوی سایت

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری نداری؟ ثبت‌نام کن!