تحلیل و بررسی بالینی تابلوهای خونی

پوستر

مدرس دوره

دکتر حسن شریفی یزدی

مشخصات

معرفی دوره

انجام تست‌های آزمایشگاهی، از جمله تست‌های مربوط به خون، یکی از رایج‌ترین فرایندهای کلینیکی در علم دامپزشکی است؛ ولی بررسی نتایج آزمایشات و تشخیص بیماری‌ها از روی آن‌ها، مهارتی جداگانه را طلب می‌کند. در این دوره به بررسی رایج‌ترین نشانه‌های آزمایشگاهی برای تشخیص انواع و آسیب و بیماری پرداخته‌ایم. محوریت اصلی این دوره، دام‌های کوچک هستند.

محتوای وبینار

ثبت‌نام چی؟

اگر قبلاً توی وبینار ثبت‌نام کردی، کافیه به حساب کاربریت وارد بشی. در غیر این صورت، همین الان حساب کاربریت رو بساز و دوباره به همین صفحه مراجعه کن تا با هم فرایند ثبت‌نامت رو کامل کنیم :)
از همراهیت با آکادمی دامپزشکی ممنونیم!

انتقاد کن. پیشنهاد بده. نظرت رو بنویس!

تیم پشتیبانی آکادمی، تک تک پیام‌های شما رو می‌خونه و سعی می‌کنه ایرادات رو در برنامه‌های بعدی برطرف کنه. تازه؛ پیامای شما، قوت قلب تیم نوپای ماست!

انجمن‌های علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم آکادمی دامپزشکی و صاحبان آن است. کپی‌برداری از محتوای تولیدی این مجموعه بدون کسب مجوز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مشکلی داری؟ باهامون تماس بگیر.

سایت ما هنوز دوران نسخه‌ی اولیه رو می‌گذرونه و ممکنه توی بعضی قسمت‌ها سردرگم بشی یا به مشکل بر بخوری. تیم پشتیبانی ما آماده‌ست تا به هر سؤالی پاسخ بده و مشکلت رو در اسرع وقت حل کنه.

منوی سایت

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری نداری؟ ثبت‌نام کن!