بیماری‌های رایج و واکسیناسیون، کنترل و پیشگیری کاربردی در صنعت طیور گوشتی

پوستر

مدرس دوره

دکتر وحیدرضا رنجبر

مشخصات

معرفی دوره

صنعت طیور گوشتی، یکی از درآمدزاترین شاخه‌های دامپروری و دامپزشکی است که نظر بسیاری از پرورش‌دهندگان را به خود جلب کرده‌است؛ ولی مسأله‌ی حفظ و نگهداری از سرمایه‌های اصلی گله و پرندگان، یکی از دغدغه‌های اصلی در این شاخه محسوب می‌شود این وبینار به بررسی بیماری‌های رایج در این صنعت و درمان و پیشگیری از آن‌ها خواهد پرداخت. (طراحی اسلایدها: دکتر عبدی‌نسب)

محتوای وبینار

ثبت‌نام چی؟

اگر قبلاً توی وبینار ثبت‌نام کردی، کافیه به حساب کاربریت وارد بشی. در غیر این صورت، همین الان حساب کاربریت رو بساز و دوباره به همین صفحه مراجعه کن تا با هم فرایند ثبت‌نامت رو کامل کنیم :)
از همراهیت با آکادمی دامپزشکی ممنونیم!

انتقاد کن. پیشنهاد بده. نظرت رو بنویس!

تیم پشتیبانی آکادمی، تک تک پیام‌های شما رو می‌خونه و سعی می‌کنه ایرادات رو در برنامه‌های بعدی برطرف کنه. تازه؛ پیامای شما، قوت قلب تیم نوپای ماست!

انجمن‌های علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم آکادمی دامپزشکی و صاحبان آن است. کپی‌برداری از محتوای تولیدی این مجموعه بدون کسب مجوز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مشکلی داری؟ باهامون تماس بگیر.

سایت ما هنوز دوران نسخه‌ی اولیه رو می‌گذرونه و ممکنه توی بعضی قسمت‌ها سردرگم بشی یا به مشکل بر بخوری. تیم پشتیبانی ما آماده‌ست تا به هر سؤالی پاسخ بده و مشکلت رو در اسرع وقت حل کنه.

منوی سایت

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری نداری؟ ثبت‌نام کن!