دوره‌ی جامع اصول مراقبت‌های اولیه و اورژانس دامپزشکی

پوستر

مدرس دوره

دکتر حسین نجف‌زاده

دکتر الهام‌السادات حسینی‌نسب
دکتر مجید جعفربگلو
دکتر سیده سارا سبحانی

مشخصات

معرفی دوره

یکی از مهم‌ترین مسائلی که دامپزشکان باید به آن توجه داشته باشند، کمک‌های اولیه و اورژانس است؛ چرا که کیس‌های این‌چنینی معمولاً ارزش مادی و معنوی بالایی دارند و در عین حال، نجات جانشان به اقدام سریع، به موقع و مناسب از سوی درمانگر وابسته است. این دوره، موضوع اورژانس و کمک‌های اولیه را در 12 جلسه‌ی تخصصی واکاوی می‌کند و اقدامات مربوط به آن را آموزش می‌دهد.

محتوای وبینار

ثبت‌نام چی؟

اگر قبلاً توی وبینار ثبت‌نام کردی، کافیه به حساب کاربریت وارد بشی. در غیر این صورت، همین الان حساب کاربریت رو بساز و دوباره به همین صفحه مراجعه کن تا با هم فرایند ثبت‌نامت رو کامل کنیم :)
از همراهیت با آکادمی دامپزشکی ممنونیم!

انتقاد کن. پیشنهاد بده. نظرت رو بنویس!

تیم پشتیبانی آکادمی، تک تک پیام‌های شما رو می‌خونه و سعی می‌کنه ایرادات رو در برنامه‌های بعدی برطرف کنه. تازه؛ پیامای شما، قوت قلب تیم نوپای ماست!

انجمن‌های علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم آکادمی دامپزشکی و صاحبان آن است. کپی‌برداری از محتوای تولیدی این مجموعه بدون کسب مجوز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مشکلی داری؟ باهامون تماس بگیر.

سایت ما هنوز دوران نسخه‌ی اولیه رو می‌گذرونه و ممکنه توی بعضی قسمت‌ها سردرگم بشی یا به مشکل بر بخوری. تیم پشتیبانی ما آماده‌ست تا به هر سؤالی پاسخ بده و مشکلت رو در اسرع وقت حل کنه.

منوی سایت

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری نداری؟ ثبت‌نام کن!