بررسی ویژگی‌ها و آشنایی با نژادهای سگ

پوستر

مدرس دوره

دکتر بهارک اختردانش

مشخصات

معرفی دوره

آشنایی با نژاد حیوانی که به کلینیک مراجعه کرده است، یکی از ضروری‌ترین اصول در علم بیماری‌های داخلی دام‌های کوچک است؛ چرا که می‌تواند بر روی مسائلی مانند تشخیص بیماری‌ها، تجویز دارو و انتخاب داروی مناسب، تأثیر به‌سزایی داشته باشد. در این دوره‌ی آموزشی، با بیش از 30 گونه از نژادهای رایج سگ در ایران آشنا می‌شویم و ویژگی‌ها و بیماری‌های رایج‌شان را با هم مرور می‌کنیم.

محتوای وبینار

ثبت‌نام چی؟

اگر قبلاً توی وبینار ثبت‌نام کردی، کافیه به حساب کاربریت وارد بشی. در غیر این صورت، همین الان حساب کاربریت رو بساز و دوباره به همین صفحه مراجعه کن تا با هم فرایند ثبت‌نامت رو کامل کنیم :)
از همراهیت با آکادمی دامپزشکی ممنونیم!

انتقاد کن. پیشنهاد بده. نظرت رو بنویس!

تیم پشتیبانی آکادمی، تک تک پیام‌های شما رو می‌خونه و سعی می‌کنه ایرادات رو در برنامه‌های بعدی برطرف کنه. تازه؛ پیامای شما، قوت قلب تیم نوپای ماست!

انجمن‌های علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم آکادمی دامپزشکی و صاحبان آن است. کپی‌برداری از محتوای تولیدی این مجموعه بدون کسب مجوز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مشکلی داری؟ باهامون تماس بگیر.

سایت ما هنوز دوران نسخه‌ی اولیه رو می‌گذرونه و ممکنه توی بعضی قسمت‌ها سردرگم بشی یا به مشکل بر بخوری. تیم پشتیبانی ما آماده‌ست تا به هر سؤالی پاسخ بده و مشکلت رو در اسرع وقت حل کنه.

منوی سایت

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری نداری؟ ثبت‌نام کن!