ثبت‌نام در آکادمی

دوست و همراه عزیز؛ سلام.
ممنونیم که آکادمی دامپزشکی رو انتخاب کردی. قبل از این‌که ثبت‌نامت رو تکمیل کنی، نظرت رو به چند نکته‌ی کوچیک جلب می‌کنیم:
۱ | لطفاً اطلاعاتت رو کامل و دقیق وارد کن. ما از این اطلاعات برای احراز هویت و صدور گواهی استفاده می‌کنیم؛ بنابراین وجود هرگونه اشکال در گواهی‌ها، در صورتی که اطلاعاتت رو به درستی ثبت نکرده باشی، بر عهده‌ی خودته.
۲ | ما در برابر تک تک دوره‌هایی که به شما عزیزان ارائه می‌کنیم، مسئولیم. پس در صورتی که در فرایند ثبت‌نام، شرکت، تماشای دوره و یا صدور گواهی با مشکلی مواجه شدی، با تیم پشتیبانی آکادمی ارتباط برقرار کن تا راهنماییت کنن. اطلاعات تماس با پشتیبانی رو از صفحه‌ی تماس با ما می‌تونی پیدا کنی.
۳ | در صورتی که اطلاعاتت تغییر کرد (مثلاً فارغ‌التحصیل شدی یا آدرس ایمیل یا شماره‌ی تماست تغییر کرد) حتماً اون تغییرات رو از طریق پنل «بروزرسانی اطلاعات کاربری» که در صفحه‎‌ی پروفایلت قرار گرفته، ثبت کن.
منتظر پیام‌ها، انتقادات و پیشنهاداتت هستیم دوست من!

نام*
نام خانوادگی*
کد ملی*
تلفن همراه*
پست الکترونیکی*
استان محل تحصیل*
وضعیت*
رشته‌ی تحصیلی*
دانشگاه*
شماره‌ی دانشجویی*
نام کاربری*
رمز عبور*

انجمن‌های علمی دامپزشکی دانشگاه شیراز

© تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم آکادمی دامپزشکی و صاحبان آن است. کپی‌برداری از محتوای تولیدی این مجموعه بدون کسب مجوز، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

مشکلی داری؟ باهامون تماس بگیر.

سایت ما هنوز دوران نسخه‌ی اولیه رو می‌گذرونه و ممکنه توی بعضی قسمت‌ها سردرگم بشی یا به مشکل بر بخوری. تیم پشتیبانی ما آماده‌ست تا به هر سؤالی پاسخ بده و مشکلت رو در اسرع وقت حل کنه.

منوی سایت

ورود به حساب کاربری

حساب کاربری نداری؟ ثبت‌نام کن!